A városnak az egyik legjobb fekvésű és legszebb épülete, sorsa szomorú. Az épület a Vak Bottyán és a Gyöngyös utcáknak a találkozásánál helyezkedik el. Mai kinézetét körülbelül 1908-ra érte el. 1993-ban kaszinót nyitottak az épületben, de 1999-ben felfüggesztették a működését. Azóta az egykor gyönyörű épület állapota csak egyre romlik.